ACTIVUS OD 1989 ROKU

Przedsiębiorstwo „ACTIVUS” Sp. z o.o.
zostało założone w roku 1989 w Łodzi

Założycielem i Prezesem Zarządu był Henryk Nędzi. Wieloletnie doświadczenie Pana Henryka Nędzi ( zdobyte na stanowisku dyrektora największego polskiego producenta sprzętu gastronomicznego) przesądziło o profilu działalności firmy.
Obecnie (od 2006 roku) firma prowadzona jest przez Prezesa Marka Nędzi.

Od początku swego istnienia „ACTIVUS” Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie profesjonalnego sprzętu gastronomicznego.
W szczególności koncentrujemy się na złożonych i trudnych wyposażeniach całościowych od „A do Z” czyli od projektu po szkolenie obsługi kuchni.
Rocznie wyposażamy ponad 100 obiektów na terenie całego kraju.

NASZA OFERTA

Naszym kontrahentom zapewniamy usługi zapewniające wykonanie zlecenia „pod klucz”:

Wykonanie projektu technologii gastronomicznej.
W większości przypadków wykonujemy bezpłatny projekt technologiczny zgodny z wytycznymi sanitarno-higienicznymi, zasadami GHP i HACCP. Projekt może być przez nas zaopiniowany u rzeczoznawcy d/s sanitarnych i inspektora Inspekcji Pracy. W razie potrzeby uzyskujemy również zatwierdzenie powiatowej stacji Sanepid-u właściwej dla miejsca inwestycji.

Wykonanie wytycznych instalacyjnych i nadzór nad ich wykonaniem na bazie projektu technologii wykonujemy dokładne wytyczne dla wszystkich branż instalacyjnych:
– wodno-kanalizacyjnej
– elektrycznej
– gazowej
– wentylacyjnej
oraz prowadzimy nadzór nad ich wykonaniem w trakcie prac budowlanych

Sprzedaż i dostawa urządzeń gastronomicznych.
W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Jesteśmy Autoryzowanymi Przedstawicielami niemalże wszystkich producentów polskich i kilkudziesięciu zagranicznych. Prowadzimy również bezpośredni import urządzeń m.in. z Włoch, Niemiec i Hiszpanii. W związku z tak bogatą ofertą jesteśmy w stanie dopasować wyposażenie zarówno do wymagań użytkownika, jak i do budżetu inwestycji przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

Montaż i uruchomienie urządzeń oraz szkolenie obsługi.
Wszystkie zakupione urządzenia montujemy i uruchamiamy na miejscu. Po zakończeniu montażu szkolimy obsługę w zakresie wymaganym dla danej maszyny. W przypadku życzenia Odbiorcy organizujemy długoterminowe szkolenia prowadzone przez wyspecjalizowanego Szefa Kuchni (opcja dodatkowa).

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 
naszym Odbiorcom zapewniamy pełną obsługę serwisową zarówno podczas okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu. Serwis wykonywany jest poprzez : – fabryczną sieć serwisową (jeśli producent taką posiada, np. Kromet, Dora Metal) – Autoryzowane Punkty Serwisowe PPUH „ACTIVUS” Sp. z o.o. – posiadamy sieć ponad 40 zakładów serwisowych w całym kraju.

DZIELIMY SIĘ DOŚWIADCZENIEM

Zapraszamy do współpracy

Firma nasza od wielu lat czyni wszystko, aby Wasza trudna inwestycja w gastronomię była jak najmniej zajmująca.

Cały czas służymy fachowym doradztwem, konsultacjami i nadzorem. Jeśli zaufacie Państwo naszemu ponad 30 letniemu doświadczeniu,
to możecie być pewni zadowolenia z dokonanego wyboru partnera. Zapraszam do współpracy i… do zobaczenia w Waszej nowoczesnej kuchni!

Z poważaniem

Marek Nędzi – Prezes Zarządu
PPUH „ACTIVUS” Sp. z o.o.

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasze realizacje

Naszym Kontrahentom zapewniamy komplementarne usługi zapewniające wykonanie zlecenia „PO KLUCZ”.
Projektujemy, doradzamy, dostarczamy, szkolimy i serwisujemy.

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE

Nie ma granic & Activus w całej Europie

Oto firmy które zaufały naszemu doświadczeniu i jakości świadczonych przez nas usług:
OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE

Nasi Dostawcy

Światowe marki. Najwyższej jakości produkty:
WIĘCEJ O NASZYCH DOSTAWCACH